УКР | РУС | ENGПОСТАЧАЛЬНИК
СУЧАСНОЇ ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ
Телефонуйте нам:
тел.: +38(044) 239 17 97
тел.: +38(044) 492 80 10
Центральний офіс:
м. Київ, 04071
вул. Ярославська, 32/33
тел. (044) 239 17 97
office@galantpol.ua

Виберіть Ваше місто —

КАТАЛОГ

РОЗШИРЕНИЙ ПОШУК


Підписатися на розсилку новин:

Fegime

 FEGIME Ukraine

   З 2009 року Galantpol є постійним членом Асоціації незалежних європейських дистриб'юторів електротехніки FEGIME, що об'єднує більш ніж 190 незалежних компаній в 17 країнах Європи і має високий авторитет у європейських будівельних, інвестиційних і девелоперських компаній. 
 
    FEGIME з'явилася в Німеччині в 1958 році, коли дрібні і середні незалежні оптові компанії з продажу електротехніки об'єдналися, щоб вистояти в умовах жорстокої конкуренції. За 56 років свого існування організація перетворилася на велику європейську закупівельно-збутову мережу. Асоціація FEGIME орієнтована на замовника і активно шукає нові конкурентні переваги для своїх членів, постачальників і замовників. 
 
    Мета FEGIME - об'єднати силу середніх підприємств - на благо членів асоціації, клієнтів і постачальників. FEGIME виступає як європейської бізнес-генератор і переконана, що саме об'єднання незалежних компаній робить кожну з них міцніше і допомагає домогтися успіху. 
 
    В умовах глобальної економіки, успішні підприємства повинні так само діяти глобально, зберігаючи свою унікальність. Саме тому в FEGIME поважають полікультурний характер ведення бізнесу. FEGIME Group вірить в динаміку двосторонніх відносин. Це і є енергія і потужність асоціації FEGIME, її найсильніші сторони.
ДИСТРИБ’ЮТОР СУЧАСНОЇ ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

© galantpol.com.ua, 2012-2024
Всі права захищені
Ми в соціальних мережах:
Design by INGSOT