РУС | УКР | ENGДИСТРИБ`ЮТОР
СУЧАСНОї ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ
Телефонуйте нам:
тел.: +38(044) 239 17 97
тел.: +38(044) 492 80 10
моб.: +38(050) 445 93 05 (09:00-18:00)
Центральний офіс:
м. Київ, 04071
вул. Ярославська, 32/33
тел. (044) 239 17 97
office@galantpol.ua

Виберіть Ваше місто —

КАТАЛОГ

РОЗШИРЕНИЙ ПОШУК


Підписатися на розсилку новин:

Delta Light

Delta Light - відомий бельгійський виробник освітлювального обладнання в стилі hi-tech.

З 1989 року компанія Delta Light створює стримані, але в той же час неймовірно високоякісні елементи декоративного освітлення. Гарантовано якісні матеріали та сучасний актуальний дизайн світильників дозволяє використовувати їх як в приватних інтер'єрах, так і в офісних приміщеннях, в ресторанах, магазинах і бутиках, а також в ландшафтній архітектурі.

Найширший асортимент фабрики представлений великою кількістю світлодіодних світильників, вбудованих, настінних і підвісних світильників в сучасному стилі. Крім того, кожен світильник Delta Light, відрізняється не тільки спеціальними технологіями, що дозволяють знижувати споживання електроенергії, але ще і чіткістю форм, яскравим і бездоганним дизайном, а також чистотою шліфування кожної, навіть найменшої, деталі.

Продукція Delta Light - це:

  • великий каталог продукції, розділений на три частини: вуличне освітлення, внутрішнє освітлення і світлодіодні вироби;
  • власна науково-інженерна база, що займається пошуком інноваційних рішень і нововведень;
  • ручна збірка люстр Delta Light і ретельна перевірка на предмет браку або будь-яких неполадок;
  • вироби, що стали багаторазовими переможцями і володарями найбільших премій в галузі дизайну та архітектури.

За роки роботи компанія Delta Light виросла і стала великою міжнародною компанією, що пропонує рішення і послуги в області освітлення в 120 країнах світу. За цей час компанія створила мережу вражаючих демонстраційних залів і офісів в більшості світових столиць дизайну - від Сіднея до Нью-Йорка, Амстердама, Боготи, Гонконгу, Копенгагена, Майямі, Лондона, Мілана, Кейптауна, Санкт-Петербурга, Києва тощо

Грунтуючись на своїй бездоганній репутації виробника архітектурного освітлення для будинків, компанія Delta Light стала відомим брендом і законодавцем моди, коли мова йде про дизайн освітлення в комерційному та професійному середовищі.

Компанія Delta Light надає свої послуги найвідомішим брендам і архітекторам в світі, забезпечуючи витончені і цінні світлові рішення. Маючи в своєму арсеналі асортимент, досвід і знання, компанія Delta Light може задовольнити будь-які функціональні і естетичні потреби будь-яких ваших проектів житлових, офісних, громадських приміщень, шоу-румів, готельних комплексів та ландшафтних проектів у будь-яких масштабах.

ПРОДУКЦІЯ Delta Light
ДИСТРИБЬЮТОР СОВРЕМЕННОЙ ЭЛЕКТРОТЕХНИКИ

© galantpol.com.ua, 2012-2022
Всі права захищені
Ми в соціальних мережах:
Design by INGSOT