РУС | УКР | ENGДИСТРИБ`ЮТОР
СУЧАСНОї ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ
Телефонуйте нам:
тел.: +38(044) 239 17 97
тел.: +38(044) 492 80 10
моб.: +38(050) 445 93 05 (09:00-18:00)
Центральний офіс:
м. Київ, 04071
вул. Ярославська, 32/33
тел. (044) 239 17 97
office@galantpol.ua

Виберіть Ваше місто —

КАТАЛОГ

РОЗШИРЕНИЙ ПОШУК


Підписатися на розсилку новин:

JUNG

Сертифікат дистриб'ютора JUNG 2018Німецька компанія JUNG заснована в 1912 році електромеханіком Альбрехтом Юнгом (Albrecht Jung). Першим його винаходом був шнуровий вимикач, що став прообразом сучасних вимикачів цієї марки.

Зараз в продуктову лінійку входять різні пристрої керування освітленням: інтер'єрні вимикачі, датчики руху, світлорегулятори, вуличні ударостійкі вологозахищені вимикачі. Крім того компанія пропонує пристрої управління опаленням і приводами, відеодомофони і аудіоблокі, що вбудовуються музичні станції для IPhone, IPad, MP3-плеєрів, телевізійні, акустичні та мультимедійні розетки, датчики протікання води і витоку газу, метеостанції, світлодіодні покажчики для навігації в приміщенні, системи розумного будинку KNX і багато іншого.

У виробництві використовуються метали, в тому числі і золото, скло, різні види пластику, Corian®. Для приміщень з підвищеними вимогами до гігієни (лікарні, школи, дитячі садки) випущена спеціальна серія виробів AS500 з антибактеріальними властивостями. В основі даної технології лежать бактерицидні властивості срібла, що вводиться в пластик Duroplastic. Зразки продукції випробовуються в набагато більш жорстких умовах, ніж в повсякденній реальності.

Рішення про серійний випуск виробів приймається за результатами випробувань і відгуками клієнтів. Продукцією марки JUNG оснащені будівлі Федеральної канцелярії в Берліні і Рейхстагу, заводи Volkswagen і BMW, Будинок Архітектури в Мюнхені, а також безліч готелів, офісів і приватних будинків.

Сьогодні JUNG пропонує великий вибір пристроїв і систем, вражаючих своєю сучасною технологічністю, витонченим дизайном і винятковим діапазоном функцій. На додаток до комфорту і безпеки у всіх випадках задовольняються вимоги економічності і енергоефективності.

ДИСТРИБЬЮТОР СОВРЕМЕННОЙ ЭЛЕКТРОТЕХНИКИ

© galantpol.com.ua, 2012-2022
Всі права захищені
Ми в соціальних мережах:
Design by INGSOT