РУС | УКР | ENGДИСТРИБ`ЮТОР
СУЧАСНОї ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ
Телефонуйте нам:
тел.: +38(044) 239 17 97
тел.: +38(044) 492 80 10
моб.: +38(050) 445 93 05 (09:00-18:00)
Центральний офіс:
м. Київ, 04071
вул. Ярославська, 32/33
тел. (044) 239 17 97
office@galantpol.ua

Виберіть Ваше місто —

КАТАЛОГ

РОЗШИРЕНИЙ ПОШУК


Підписатися на розсилку новин:

Navigator

Історія бренду Navigator розпочалася ще в 1993 році: саме тоді була утворена компанія Battery Team, що спеціалізується на торгівлі світлотехнічними виробами та елементами живленння. За три роки роботи компанія стала однією з найбільших гравців на ринку в області торгівлі світлотехнічними виробами та елементами живлення таких провідних світових виробників, як General Electric, Varta, Energizer, Osram; і, більше того, перша виводила на ринок продукти Panasonic та Duracell. Паралельно зі збільшенням оборотів розширилася і географія розподілу продукції: до 2006 року компанія присутня у всіх ключових регіонах країни. Саме тоді було прийнято рішення про створення власної марки світлотехнічної продукції, і на ринку вперше з'явилися товари під торговельною маркою Navigator.

У той час асортимент нараховував всього кілька позицій ламп і світильників; однак, як можна побачити сьогодні, Navigator не тільки завоював значну долю ринку і вибився у лідерів по виробництву світлотехнічної продукції, але й продовжує доповнювати лінійки новими продуктами і реалізувати в життя сучасні технологічні досягнення.

Торговій марці Navigator в короткі терміни вдалося міцно закріпити провідні позиції на ринку та сформувати позитивний імідж серед споживачів. Формула успіху проста: спеціалісти створюють, відбирають і ретельно оцінюють кожну продукцію перед реалізацією, тому продукція Navigator знаменита незмінно високим рівнем якості.

Знаменитим для бренду став 2010 рік. Тоді різко підвищився попит на енергозберігаючі джерела світла. Реагуючи на зміни ринку, в 2011 році з'являться світлодіодні лампи під торговою маркою Navigator, виробництво яких в подальшому стане одним з найпріоритетніших напрямків для компанії.

На сьогоднішній день під торговою маркою Navigator випускається широкий ряд світлотехнічної продукції, що включає в себе енергозберігаючі світлодіодні та компактні люмінесцентні лампи, галогенні лампи, люмінесцентні лампи, лампи накалювання, лампи, світильники побутового та промислового призначення, подовжувачі, елементи живлення, електронні апарати, електромонтажні вироби та багато іншого. На даний момент активно розвивається виробництво світлодіодних світильників, призначених для домашнього та промислового використання, а також для сфер ЖКХ.

ПРОДУКЦІЯ Navigator
ДИСТРИБЬЮТОР СОВРЕМЕННОЙ ЭЛЕКТРОТЕХНИКИ

© galantpol.com.ua, 2012-2022
Всі права захищені
Ми в соціальних мережах:
Design by INGSOT